REGULAMIN

Zakup Voucherów upominkowych / pakietów jazd terenowych.

 

  1. Zamówienie vouchera odbywa się poprzez złożenia zamówienia na stronie. Po złożeniu zamówienia automatycznie zostaje wysłany mail z danymi do wpłaty (jeśli mail nie pojawi się w ciągu kilku minut prosimy sprawdzić folder SPAM w swojej skrzynce odbiorczej). Po zaksięgowaniu wpłaty wysyłamy voucher w postaci pliku .pdf do wydrukowania we własnym zakresie. W celu przyspieszenia realizacji wysyłki vouchera można dosłać nam potwierdzenie wpłaty.
  2. Voucher posiada datę ważności, i jest ona równa 12 miesięcy liczonych od dnia zamówienia.
  3. Vouchery nie mogą podlegać odsprzedaży, każde zamówienie jest gromadzone w naszej bazie i przypisane danymi personalnymi do nr vouchera. W przypadku stwierdzenia rozbieżności danych zamawiającego / obdarowanego a osoby kontaktującej się w celu realizacji vouchera może on zostać anulowany.
  4. Dane osobowe chronione są na podstawie klauzuli informacyjnej RODO.
  5. Zakupione vouchery nie mogę podlegać realizacji podczas wykorzystania dla imprez lub spotkań firmowych. W przypadku chęci realizacji takiego spotkania prosimy o kontakt.
  6. Vouchery są do realizacji wyłącznie indywidualnych odbiorców, podane są cenami brutto dla formy realizacji podmiotu nie będącego podatnikiem VAT. W przypadku chęci otrzymania faktury VAT za zakupiony voucher należy to zgłosić w zamówieniu, a do ceny vouchera doliczyć 23% podatek VAT.
  7. Umówienie na realizację vouchera może nastąpić najwcześniej na 2 dni licząc od dnia zamówienia, jeśli termin będzie możliwy do realizacji. W wyjątkowych sytuacjach i wcześniejszym kontakcie czas ten może ulec przyspieszeniu.
  8. Vouchery na uczestnictwo w imprezie są przypisane do konkretnej imprezy, można je jednak wymienić z wyprzedzeniem pomiędzy podobnymi imprezami.